Luksusowa łazienka powinna nie tylko dobrze wyglądać, ale także zaspokajać potrzeby użytkowników. Projektowanie takiej łazienki opiera się na podstawowych zasadach konwencjonalnej łazienki, ale czynnikiem wyróżniającym jest wyrafinowany design i zastosowanie wysokiej jakości ceramiki sanitarnej i akcesoriów, które są nie tylko estetyczne, ale także niezwykle wygodne.

Tips for Designing Luxurious Bathrooms1

Wygodna kąpiel

Marka Wellis oferuje szereg wysokiej jakości rozwiązań do łazienki, jeśli chodzi o komfort kąpieli. Szeroki wybór shower enclosures oraz shower trays pozwala wybrać kombinację, która najbardziej Ci odpowiada. Dodatkowo, liczne shower panels ensuredoskonałe wrażenia podczas kąpieli pod prysznicem, dzięki szerokiej gamie dostępnych stylów i wykonań.

Prysznic “walk-in” staje się coraz bardziej popularny i nie bez powodu: jest elegancki, wygodny w użyciu i dodaje elegancji łazience. Oczywiście zapewniamy również odpowiedni parawan prysznicowy.

Dla klientów, którzy preferują wanny, oferujemy również znakomity wybór wysokiej jakości produktów. W szczególności nasze hydro-massage bathtubs są idealne do łagodzenia stresu codziennego życia i zapewniają relaksujące doznania podczas kąpieli.

Akcesoria łazienkowe

SMałe detale mogą wnieść do łazienki prawdziwy luksus. Nie ograniczaj się do wyboru dobrej kombinacji wanny i płytek. Zwróć również uwagę na jakość wieszaków, kubków, mydła i uchwytów na ręczniki. Bathroom accessories to małe elementy, które odpowiednio połączone mogą sprawić, że każda kąpiel będzie czymś wyjątkowym.

Eleganckie meble

Wybór mebli znacząco wpływa na atmosferę łazienki. W ostatnich latach popularne są ciemne, czarne kolory, a meble o wyglądzie drewna doskonale je uzupełniają. The “Tenebra 190” Szafka wygodnie pomieści do dwóch osób dzięki eleganckiej kolorystyce. Idealnym dodatkiem jest Tenebra 90 cabinet, który zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Wybór jest jednak zróżnicowany. Elois Grey Co zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Wybór jest jednak zróżnicowany. Elois White wykorzystuje klasyczny biały kolor.

Atmosferę łazienki można poprawić, dodając rośliny i drewniane powierzchnie, aby przełamać twarde porcelanowe i szklane powierzchnie. Bądź kreatywny w projektowaniu swojej łazienki i pozwól naszym ekspertom doradzić Ci, jak harmonijnie łączyć różne produkty!